Гумові компенсатори призначені для компенсації температурних деформацій в магістральних трубопроводах внутрішнім діаметром від 800мм до 1200мм, розрахованих на робочий тиск до 1,6 МПа.

  • Дані пристрої володіють унікальною компенсуючою особливістю – деформуватися до ± 150 мм, при вказаних вище технічних умовах експлуатації магістральних трубопроводів.
  • Температурний діапазон експлуатації гумових компенсаторів: рідини, що транспортується, від – 320 С0 до + 80 С0, навколишнього середовища від – 40 С0 до + 60 С0.
Замовити

Більш детальна інформація вказана в каталозі «Промислові гумові трубопроводи».

Основне призначення гумових компенсаторів:

  • компенсація лінійних переміщень (розтягнення/стиснення) магістральних трубопроводів, внаслідок температурних перепадів навколишнього середовища та рідини, що транспортується;
  • компенсація неспіввісностей, що виникають в трубопроводах, в тому числі побудованих у сейсмоактивних районах (як результат підземних поштовхів та коливань земної поверхні, що призводять до можливого осідання ґрунту);
  • спрощення укладання магістральних трубопроводів по пересіченій місцевості.

Можливе виготовлення гумових компенсаторів за індивідуальним технічним завданням Замовника.

  • Компенсатори для магістральних трубопроводів - 1

Розрахунок необхідної кількості компенсаторів в системі магістрального трубопроводу, здійснюється виходячи з наступних параметрів:

діаметра магістралі; довжини трубопроводу (відстань між нерухомими опорами).

кліматичних особливостей місцевості; температурних характеристик рідини, яка перекачується. 

компенсуючої здатності самого виробу (гумового компенсатора).