Корпус насосу VASA 7010. Відновлений.
Корпус насосу VASA 7010. Відновлений.

ТОВ «Нові технології» має багаторічний досвід з відновлення проточної частини відцентрованих насосів різних виробників, які використовуються в гірничодобувній, гірничо-переробній та інших галузях промисловості, а також на підприємствах із централізованою системою водопідготовки та водовідведення.

Для відновлення проточної частини насоса, ми використовуємо композиційні матеріали, які дозволяють відновити геометричні параметри проточної частини насоса до його номінальних розмірів, значно збільшити загальний термін напрацювання виробів.

Футерівки з еластомірних та/або композиційних матеріалів – спеціально підібрані сполуки/матеріали, які застосовуються нами при виконанні ремонтних робіт, а також робіт з виготовлення нових деталей до насосного обладнання.

ТОВ «Нові технології» виконує наступні види робіт:

  • відновлення проточної частини насоса (робочих коліс, бронедисків, спіральних корпусів насосів, кришок корпусів, всмоктувальних патрубків корпусів);
  • виготовлення робочих коліс, бронедисків, змінних гумових футерівок до насосів;
  • капітальний ремонт насосів: відновлення проточної та механічної частини насоса. Механічна частина насоса включає в себе виготовлення валів, втулок, посадкових місць підшипників і т.д.
Замовити

Номенклатурний ряд насосів/Перелік відновлюваних та вироблюваних елементів насосного обладнання

Тип/модель насосів Перелік відновлюваних/вироблюваних елементів насосного обладнання
20Р-11М спіральний корпус насоса з кришкою всмоктування, патрубок, робоче колесо
Гр, ГрАК, ГрК, ГрТ корпус насоса, робоче колесо
Д корпус насоса, проточна частина насоса
ґрунтові насоси  різної продуктивності спіральний корпус, бронедиск, робоче колесо
СД, ФГ, 3ГМ-2М проточна частина насоса