УКРАЇНА-КАЗАХСТАН-ВІРМЕНІЯ. ЕКСПОРТ В КРАЇНИ АЗІЇ.
07.10.2019

ДІЛОВІ ЗУСТРІЧІ. МІСІЯ.

В  рамках проекту «Україна - експорт в країни Азії» на ділових зустрічах з провідними промисловими підприємствами країн Азії, ТОВ «Нові технології» було представлено українською делегацією у складі керівників конструкторського відділу, відділу збуту, відділу зовнішньоекономічної діяльності, інженерів – конструкторів.

Це була можливість тижнево-двотижневого спілкування з керівниками, технічними фахівцями різних гірничо-збагачувальних підприємств для налагодження нових міцних ділових відносин, зміцнення існуючих.

Головною метою зустрічей було вивести продукцію виробництва ТОВ «Нові технології» на ринок Азії та збільшити обсяг продукції, що експортується.

НОВІ ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ.
ПИТАННЯ/ОБГОВОРЕННЯ.

  •  у процесі переговорів учасниками з української сторони презентовані підприємство ТОВ «Нові технології» та його продукція;
  •  спільно обговорені нагальні технічні питання проблемних ділянок потенційних підприємств-замовників;
  •  з боку української делегації запропоновані оптимальні технічні рішення на поставленні питання;
  •  встановлені нові напрямки та перспективи співпраці на майбутнє.

ВСТАНОВЛЕНІ ПАРТНЕРСЬКІ ВІДНОСИНИ.
ПИТАННЯ/ОБГОВОРЕННЯ.

  • презентовані нові види продукції виробництва ТОВ «Нові технології»;
  • підведені підсумки технічних показників нашої продукції, що вже експлуатується на відповідних промислових об’єктах;
  • обговорені поточні потреби підприємств у гумовотехнічній продукції нашого виробництва;
  • означені плани закупівель гумовотехнічної продукції на поточний та майбутні роки.

ОСОБЛИВОСТІ. ЕКСТРИМАЛЬНІ УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ.
КЛІМАТИЧНІ ПОКАЗНИКИ.

Клімат на більшій частині територій країн Азії різко континентальний, з великими амплітудами  літніх та зимових температур. Це суворі зими і спекотне літо. Незважаючи на дані географічні особливості місцевості, гумовотехнічна продукція виробництва ТОВ «Нові технології», яка експлуатується, зокрема, на ділянках у відкритій місцевості, є максимально стійкою до впливу кліматичних факторів. Технічно вірно розроблена та виготовлена нами продукція з урахуванням даних умов експлуатації, дозволяє збільшити загальний термін напрацювання виробів, мінімізувати ризики виникнення аварійних ситуацій.

РЕЗУЛЬТАТ.

Успіх української делегації ТОВ «Нові технології» до країн Азії – нові укладені експортні контракти! Ми постачаємо до країн Азії гумові промислові трубопроводи, компенсатори для магістральних трубопроводів, згини, запірно-регулюючу арматуру, елементи гірничо-збагачувального обладнання.